IAP og vårens faktureringer

Ved utsettelse av kurs og samlinger – som p.t. i praksis er hovedregelen – forutsettes utsendte fakturaer å bli betalt på vanlig måte

IAP og vårens faktureringer

Utsatte kurs vil da allerede være betalt for – og  det vil ikke tilkomme ny fakturering for disse. Neste fakturering vil komme i september/oktober og dekke høstens oppsatte samlinger.

Velkommen til IAP Salong 22. januar kl. 18.30 i Nordahl Brunsgate 22 B, Oslo

08 desember 2025

Geir Løkling: "Kreativitet i terapi - veier inn til å skape kontakt og mening." Hva er kreativitet og hva kjennetegner kreative prosesser i terapi? Hva gjør vi når ordene kommer til kort, og hvor vi må gripe fatt i de nonverbale signalene, slik som et blikk, en stillhet, eller en bevegelse? Foredraget vil vise til kliniske eksempler og understreker viktigheten av terapeutens evne til improvisasjon og symbolisering.

Velkommen til IAPs lederforum mandag 3. november kl. 18.

15 september 2025

Psykologen som leder - for mye støtte og for lite styring? Vi innleder til en samtale rundt ledelse, tydelighet, relasjon og beslutningsevne. Er det sant, eller er det en myte at psykologer er for "myke" som ledere? Kommer empatien og relasjonsevnen i veien for tydelighet og gjennomføringsevne?

Til toppen