Trivelig førjulsseminar 1. desember

Trivelig førjulsseminar 1. desember

I tradisjon tro, ønsket IAP å takke alle sine bidragsytere i året som har gått med et førjulsseminar på Litteraturhuset i Oslo.

Kvelden bød på faglig inspirasjon med Halvor Kjølstad. Hans lavmælte, kloke og rørende fortelling om utvikling og vekst i grupper, fikk publikum virkelig til å lytte og lære. Takk, Halvor!

Styreleder Are takket i sin tale alle som bidrar inn i IAPs organisasjon. IAP har et stort aktivitetsnivå og har vind i seilene nå med fulle programmer og mange interessenter til fremtidige program. 
Nestleder Lene mintes Per Eriksen som døde brått i fjor, noen dager etter forrige juleseminar, hvor han deltok med stor nysgjerrighet og engasjement. Mange fine og morsomme historier om Per ble delt denne kvelden.

Høy skravlefaktor, god mat og drikke og gleden over å treffes igjen, betegner godt resten av et vellykket arrangement på Litteraturhuset i Oslo.

Neste år fyller IAP 40 år! Dette skal feires fredag 24. november 2023 på Litteraturhuset i Oslo.

Velkommen til IAPs Lederforum 25. november kl. 17.30

12 august 2026

Å stå i en varslingssak som leder – hva trenger lederen, kollegene og organisasjonen? Varsling handler ofte om arbeidsmiljø, kultur og ledelse. Samtidig kan det være krevende å være leder når det varsles på egen praksis.

Bli med på IAP Salong 20. oktober på Litteraturhuset i Oslo

10 juni 2026

20. oktober kommer psykologene Vidar Husby, Henning Bang og Kirsti Sunde Hansen til IAP Salong for å presentere hvordan man kan bruke prinsipper fra målbevisst ferdighetstrening (deliberate practice) til trening av lederferdigheter.

Til toppen